Mezinárodní vymáhání pohledávek

Budeme monitorovat platby, upomínat vaše zákazníky, když nastane datum splatnosti, a vymáhat pohledávky, pokud nezaplatí včas. Naše výjimečná zákaznická péče znamená, že vaši zákazníci budou v bezpečných rukou, nehledě na jazyk nebo časové pásmo. 

 

Ušetřete čas a peníze a snižte své podnikatelské riziko na nových trzích. 

Pokryto 180 trhů.

Aktuální znalost místních postupů

Místní odbornost

Silná a uznávaná značka

Často kladené otázky

FAQ - Mezinárodní vymáhání pohledávek | Intrum

Jak dostanu zaplaceno?

Jakmile zajistíme platbu, převedeme veškeré finanční prostředky, které nám byly vyplaceny, na váš účet.

Jak mohu sledovat pokrok?

Sledování průběhu inkasa účtů, které jste nám předali k inkasu, je snadné. Budete mít nepřetržitý přístup k Intrum Webu, našemu klientskému portálu na míru. Tam si můžete prohlédnout, co bylo inkasováno, a také údaje o otevřených a uzavřených případech. Budete moci zkontrolovat pokrok u jednotlivých účtů a na první pohled uvidíte celkový obrázek.

Kde můžeme vymáhat pohledávky?

Inkasní služby můžeme poskytovat kdekoli, kde podnikáte. Intrum Network je naše globální partnerská síť, která nám poskytuje přístup k odborným znalostem v oblasti inkasa po celém světě. Všichni partneři dodržují přísné smluvní podmínky a místní legislativu, což znamená, že si můžete být jisti, že vaše účty jsou zpracovávány eticky a v souladu s předpisy.

Jak k vám mohu převést své účty?

Nabízíme jednoduchý a bezpečný způsob, jak to udělat. Prostřednictvím našeho klientského portálu Intrum Web můžete snadno předat k inkasu účty, které nejsou výkonné.

S kým budu jednat?

Budete mít k dispozici specializovaného account manažera na svém trhu, který bude mluvit vaším jazykem. Zajistí vám i vašim zákazníkům bezproblémový provoz a bude fungovat jako jediné kontaktní místo v celé partnerské síti Intrum.

Kolik zaplatím?

Poplatek účtujeme pouze v případě, že je sbírka úspěšná. Jakmile kontaktujeme vašeho zákazníka a zajistíme platbu, dostaneme zaplaceno procento z vybraných peněz. Naše poplatky závisí na stáří, hodnotě, lokalitě a profilu pohledávky (podnik nebo spotřebitel).

Kde můžete vymáhat své pohledávky?

Služby vymáhání pohledávek můžeme nabídnout na jakémkoliv místě, kde podnikáte. Síť Intrum je naší globální partnerskou sítí – dává nám přístup k odborným znalostem vymáhání pohledávek po celém světě. Všichni partneři musí dodržovat přísné smluvní podmínky a místní legislativu: díky tomu si můžete být jisti, že s vašimi zákazníky je zacházeno eticky a v souladu s předpisy.

 

Přečtěte si více o tom, jak to funguje v praxi

“Jsme tam, kde nás potřebujete, když nás potřebujte. S profesionály, službami a řešeními v oblasti správy pohledávek, které pokrývají všechny země na světě, rozumíme tomu, jak zajistit, že dostanete zaplaceno: chráníme tím vaši značku, pověst a podnikání.”

Michael Donahue, Head of Partner Network Relations & International Business Support Global Operations, International & Multinational Operations

Začněte proces, kdy se stanete naším klientem

Ukážeme Vám cestu k prosperitě Vašeho podnikání