Credit Monitoring

Společnost Intrum sleduje výkonnost vašich zákazníků a úvěrových smluv a odhaluje změny, které by mohly ovlivnit budoucí platební chování a úvěrové riziko. Všechny změny jsou sledovány a komunikovány na základě stanovených směrnic. Pokud ke změnám dojde, pomůžeme vám podniknout potřebné kroky ke snížení rizika. To může zahrnovat nastavení splátkových plánů pro předčasné splacení nebo předčasné splacení, případně dohodu o zvýšeném toku informací.

 

Bezkonkurenční zkušenosti s analýzou platebních vzorců a chování

Snížení rizika pro vaši firmu

Celoevropské a globální monitorovací kapacity

Proaktivní opatření k řešení zvýšených rizik

Často kladené otázky

FAQ -Monitoring úvěrů | Intrum

Proč je Intrum tím správným partnerem pro monitoring úvěru?

Ve společnosti Intrum máme velké množství údajů o trendech a chování plateb zákazníků. Každý den mluvíme s více než 250 000 zadluženými lidmi a poskytujeme služby všem druhům podniků, velkým i malým. Můžeme vám pomoci monitorovat, interpretovat a jednat na základě úvěrových informací s využitím našich předních odborných znalostí v oblasti řízení úvěrů na trhu. Pokud zjistíte, že potřebujete další pomoc se zajištěním platby, máme pro vás otevřenou řadu dalších možností.
 
 
 

 

Jaké kroky mohu podniknout, pokud se změní rizikový profil zákazníka?

Pokud se rizikový profil zákazníka změní k lepšímu, můžete se rozhodnout prodloužit jeho kreditní hranici a zacílit na něj pro lepší marketing a nové produkty nebo služby. Pokud je rizikový profil zákazníka ponižující, můžete podniknout řadu kroků k ochraně svého podnikání. Svou expozici můžete omezit snížením jejich úvěrové hranice nebo změnou podmínek, abyste požadovali rychlejší platbu. Případně můžete požádat o platbu předem nebo jiné záruky. Včasné pochopení situace znamená, že můžete pracovat se svými zákazníky, abyste zajistili, že jejich riziko nepoškodí vaši firmu.
 
 
 

 

Proč musím zákazníky po akvizici dále monitorovat?

Kontrola úvěru v místě prodeje není zárukou budoucí stability. Majetek a chování vašich zákazníků se může změnit k lepšímu i horšímu. Zůstanete-li o krok napřed díky pečlivému sledování úvěru, můžete být proaktivní a snížit riziko budoucích situací nesplácení způsobem, který bude přínosem pro vás i vašeho zákazníka.

Zahajte proces a staňte se naším klientem

Ukazujeme cestu k prosperujícímu podnikání