Proč si jako partnera pro vymáhání pohledávek vybrat Intrum?

Hledáte důvěryhodného partnera, který vám pomůže s pozdními platbami a vymáháním pohledávek? Zde je několik výhod spolupráce s Intrum.

Máme 24 poboček v Evropě a Brazílii a naše velikost a geografický dosah spolu s předními etickými postupy z nás dělají ideálního partnera.

  1. Compliance - vždy dodržujeme právě platné zákony a předpisy, takže si můžete být jistí, že všechny procesy v rámci vymáhání jsou etické.
  2. Flexibilita - na míru přizpůsobené procesy vymáhání pohledávek znamenají, že své peníze dostanete rychleji, zatímco vašemu zákazníkovi bude poskytnuta špičková služba. Uvedené služby můžeme poskytnout malým i velkým společnostem, jak na bázi B2B, tak B2C.
  3. Zákaznická věrnost -·víme, jak mluvit s lidmi, kteří mají dluhy, získat peníze a přitom zajistit, že vztah se zákazníkem nebude narušen.
  4. Šetří čas - řešení nesplacených pohledávek stojí čas. Tím, že tento úkol přenecháte Intrum, budete mít více času dělat to, co umíte nejlépe.
  5. Data, analytika a technologie - naše specializované zaměření vyžaduje masivní investice do potřebných nástrojů, dat a technologie. To nám umožňuje přizpůsobit proces vymáhání pohledávek každému individuálnímu případu a pracovat se zákazníky na hledání nejlepšího řešení.
  6. Mezinárodní - zpracováváme mezinárodní pohledávky a máme své vlastní mezinárodní oddělení pro vymáhání pohledávek.

 

Zjistěte více o našich službách a o tom, jak vám můžeme pomoct.