Vymáhání pod vaší značkou: vaše jméno, naše odbornost

Co skrývá jméno? Někdy úplně všechno Naštěstí můžete odbornost Intrum v oblasti vymáhání pohledávek využít pod svou vlastní značkou.

V Intrum chápeme, jak důležitá je pro podnikání značka. Proto jsme vytvořili řešení spočívající ve vymáhání pod vaší značkou, díky kterému můžou klienti využít naše špičkové služby vymáhání pohledávek novým způsobem.

Služby šité na mru Vašim potřebám

Své systémy a technologie jsme nakonfigurovali tak, aby tyto služby bylo možné poskytnout způsobem, kdy budete mít pod svou značkou všechny výhody, které s sebou nese naše odbornost a investice do dat a nástrojů potřebných pro etické a efektivní vymáhání.

 

Víme, že řada firem se potýká s omezenými kapacitami a fázování měsíčních splátkových cyklů a sezónních výkyvů může vést k neoptimální výkonnosti, neuspokojivé zákaznické zkušenosti a zvýšení fixních nákladů.

 

Naši klienti potřebují flexibilitu, aby mohli proaktivně a rychle přizpůsobovat strategie pro prodlevy ve splácení a optimalizovat tak výkonnost a chránit jak zákazníka, tak vlastní značku.

 

Interní řešení však můžou být provázena vysokými provozními náklady kvůli zastaralým systémům, procesům a lokacím. Bez výrazné změny jsou možná jen postupná zlepšení.

 

Schopnost Intrum poskytovat prvotřídní zákaznickou zkušenost a efektivně shromažďovat zpětnou vazbu a zohledňovat její výsledky v rámci kultury neustálého zlepšování. Zákazníkům nabízíme na míru šitá řešení včetně řešení využívajících více kanálů a digitalizace.

 

Naše služby vymáhání pod vaší značkou mohou vyřešit provozní problémy, kterým čelí naši klienti, a umožnit jim soustředit se na hlavní předmět jejich podnikání s vědomím, že jejich zákazníci a jejich značka jsou v dobrých rukou