Náš příběh

Na českém trhu působíme od března 2005

Historie naší společnosti se začala psát v březnu 2005. Od té doby jsme se z malé, téměř rodinné společnosti, vypracovali na evropského lídra na trhu v oblasti správy pohledávek s globálním dosahem. Naše česká pobočka zaměstnává téměř 90 zaměstnanců - profesionálů ve svém oboru, disponujeme vlastní inkasní sítí. 

Jsme společnost, které záleží na lidských hodnotách, podporujeme propojení pracovního a rodinného života.

Empaticky, eticky a s odhodláním našich zaměstnanců hledáme řešení směrem k prosperitě

Při komunikaci s vašimi zákazníky si uvědomujeme, že někteří z nich nikdy předtím s inkasní agenturou nejednali. Mohou být vystresovaní, vyděšení a možná i trochu zmatení. Obdrželi dopis a nevědí přesně, co mají očekávat. Naši zaměstnanci jsou speciálně vyškoleni, aby takovým zákazníkům pomohli. Vedou důvěrný a profesionální dialog, zároveň analyzují finanční situaci dlužníka. S naším přístupem a službami oboustranně ozdravujeme ekonomiku. Vyřešíme finanční problémy vašich zákazníků a vy získáte úhradu.

O jaké klienty se staráme?

Pracujeme pro velké i malé společnosti. Pro banky, pojišťovny, ale také pro společnosti nebo korporace z oblasti telekomunikací, dopravy a logistiky, energetiky, sítí a dalších odvětví. Pomáháme společnostem poskytujícím služby, výrobním a obchodním společnostem vymáhat jejich nesplacené pohledávky a tím podpořit jejich podnikání. Intrum nabízí řadu řešení pro vymáhání a odkup pohledávek v tuzemsku i v zahraničí. A to jak mimosoudní, tak i právní cestou.

Staňte se naším klientem

Vedeme cestu k prosperujícímu podnikání