Mimosoudní vymáhání

Nesplacené pohledávky jsou nepříjemný problém pro každého, ať už pro jednotlivce či firmu v kterémkoli odvětví. Pro řešení těchto problémů jsme tu my, máme dlouholeté zkušenosti v oboru a spadáme pod globální značku Intrum Group.

Díky nám získáte své peníze zpět a zbavíte se problému s nesplacenými pohledávkami. Používáme široké spektrum komunikačních kanálů včetně našeho profesionálně proškoleného call centra, sociálních sítí, dopisů či terénních pracovníků, kteří dlužníka dohledají a osobně jednají o možnostech splácení.

Hledáme nejlepší řešení pohledávek, které bude vyhovovat všem zúčastněným stranám.

Kontaktujte nás a dohodněte si nezávaznou konzultaci. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Empatický přístup

Silná značka přední firmy v oboru

Možnost individuálních finančních plánů pro dlužníky

Automatizované a digitalizované procesy


White label

Vaše značka, naše odbornost! Nabízíme Vám službu vymáhání pohledávek, která bude probíhat pod Vaším jménem. Vaši zákazníci tak budou mít dojem, že komunikují přímo s Vámi. Pokud hledáte tento typ řešení pohledávek pro Vaše zákazníky, jsme tu pro Vás!

Vždy budete mít přehled

Pomocí našich moderních technologií budete vždy v obraze o aktuální situaci vymáhání dluhů. V našem online prostředí můžete kontrolovat kolik bylo vymoženo či v jaké fázi je vymáhání Vašich pohledávek.

Snižujeme obchodní riziko

Dokážeme Vám snížit obchodní riziko tím, že Vám vyhodnotíme rizikovost současných či potencionálních zákazníků. Na základě kombinace znalostí, informačních kanálů a zkušeností jsme Vám schopni vyhodnotit status zákazníka na základě kterého se následně můžete rozhodovat.