Udržitelnost je jádrem našeho podnikání

Udržitelnost

Udržitelnost je v centru podnikání Intrum. Podporujeme udržitelnost pro lidi, firmy a společnost.

Naše snahy v oblasti udržitelnosti vycházejí z našeho účelu: být leaderem na cestě k zdravé a spravedlivé ekonomice. Tento účel plníme tím, že pomáháme lidem zbavit se dluhů, poskytováním rad a podpory při finančních problémech a tím, že společnostem pomáháme dostat zaplaceno za jejich zboží a služby. Naši zaměstnanci jsou součástí naší mise a každý den hrají důležitou roli ve finančním ekosystému.

Jako přední hráč v oblasti správy pohledávek jsme denně v kontaktu se stovkami tisíc lidí, kteří mají dluhy. Je naší povinností přistupovat ke všem eticky a s empatií a respektem, a udávat tak vysoký standard v našem odvětví.

Intrum je top společností v rámci celosvětového hodnocení ESG ratingu – skóre 12,8, rating AA - nás řadí na 39. místo mezi všemi celosvětově hodnocenými společnostmi v rámci finančního průmyslu.

“Naše cíle v oblasti udržitelnosti jsou silně zakořeněné v obchodní strategii Intrum a v tom, jak pro naše klienty a další zainteresované vytváříme hodnoty”

Soustředíme se na zákaznickou cestu

Správa pohledávek je strategickou částí cesty zákazníka. Náš etický přístup znamená, že vaši zákazníci jsou v dobrých rukou..

Digitální a osobní řešení

Využíváme technologie a data: jsme klientsky orientovaná společnost nabízející jednoduše uchopitelná a škálovatelná řešení; využíváme digitální nástroje a organicky rosteme

Přispíváme ke zdravé a spravedlivé ekonomice

Zajišťujeme, že naši klienti dostanou zaplaceno a jejich zákazníci budou mít zdravé finance, takže obě skupiny se plnohodnotně zapojí do společnosti.


Staňte se naším klientem

Ukážeme Vám cestu k prosperitě Vašeho podnikání