Ceník služeb

V naší společnosti si zakládáme na tom, že každý klient je jedinečný a každý případ si zaslouží osobitou pozornost. Proto se ceny našich služeb vyvíjí individuálně, s ohledem na specifika každého případu.

K cenotvorbě přistupujeme s maximální flexibilitou, abychom reflektovali unikátní potřeby a požadavky našich klientů.

Zakládáme si na principu, že náš klient neplatí nic, dokud se nepodaří vymoci nějakou částku. Následně se dle individuálně stanoveného ceníku pouze inkasuje určité procento z vymožené částky.

Naše cenové nabídky jsou výsledkem pečlivého zhodnocení mnoha faktorů, které se týkají výše pohledávky, zda je pohledávka před splatností nebo jak dlouho po splatnosti a dalších specifikací, které jsou pro každý případ klíčové. Tento přístup nám umožňuje být spravedliví a transparentní, zatímco poskytujeme služby, které nejlépe odpovídají individuálním potřebám našich klientů.

Pokud máte zájem o naše služby nebo by vás zajímalo, jak by se dal váš případ řešit, neváhejte se s námi spojit a sjednat si nezávislou konzultaci. Během této konzultace probereme detaily vašeho případu a možnosti řešení, kdy vám předložíme cenovou nabídku přizpůsobenou právě vašim potřebám a následně se můžete rozhodnout zda naše služby využijete.