Platební služby

Intrum vám pomůže dostat zaplaceno, to můžeme i garantovat. Naše platební služby uspíší platby, zlepší cash-flow a sníží neplacení. To vám poskytne více času a soustředění se na budování vašeho podnikání.

Upomínací služby

Někdy zákazníci zapomínají zaplatit své účty. Pošlete jim jemnou, ale pevnou upomínku, která vám pomůže rychleji platit a minimalizovat riziko neplnění faktur při zachování silného vztahu se zákazníky. Intrum vám může pomoci s připomenutími.

Naše služby Reminder Services jsou založeny na našich hlubokých znalostech o platebních procesech. Známe osvědčené procesy, které vám pomohou rychleji platit a zároveň zajistit dobré vztahy se zákazníkem. Intrum je široce známá a respektovaná obchodní značka, která umožňuje svým zákazníkům zjistit aktuální stav svých pohledávek. Naše hluboké pochopení struktury plateb a platebních trendů umožňuje společnosti Intrum individuálně přizpůsobit návrh a četnost připomenutí plateb.

Individuálně přizpůsobené připomenutí zlepšují vztahy se zákazníky
Naše silná značka urychluje platby
Důsledné upomínky
 

Začněte s našimi upomínkovými službami, abyste uvolnili váš čas a zajistili včasné sledování nastavených časových intervalů. Máme speciálně navržené balíčky pro každou potřebu, která vám dává veškerou kontrolu a flexibilitu.

 

Platební záruka

Dnes mnoho firem, zejména v oblasti elektronického obchodu, rozšiřuje své koncové zákazníky velké množství úvěrů. To může vážně ohrozit stabilitu vašeho podnikání, avšak tato nejistota může být odstraněna pomocí služby záruk za úhradu společnosti Intrum, kde pro vás riskujeme.

Mnoho našich klientů provozuje podniky, které zahrnují rozšíření velkého objemu úvěrů na koncové zákazníky a které mohou přinést finanční riziko. V e-commerce například zákazníci často chtějí zaplatit fakturu po obdržení zboží. V takových případech nabízíme záruku platby, která je založena na úvěrovém rozhodnutí o úvěrovém limitu.

Aplikujeme kreditní sledování, využíváme nejmodernější databáze a poskytujeme zákazníkovi různé platební možnosti. Pokud se zákazník rozhodne zaplatit z úvěru, můžeme zaručit, že společnost obdrží celou platbu. Staráme se o splatné faktury a zpracováváme je jako řádné inkasní případy.

Bezpečný a on-line proces v reálném čase
V ideálním případě se hodí pro růst obchodů s elektronickým obchodem
Při udržování vašeho peněžního toku riskujeme
 

Získáváte zákazníky, zatímco my garantujeme platbu
Udržování spokojenosti zákazníků často může znamenat zvýšení kreditu prostřednictvím fakturace. Záruka na úhradu od společnosti Intrum zajišťuje, že pouze vhodní zákazníci získávají úvěr, takže dostanete zaplaceno bez rizika pro vaše podnikání.

 

DPH služby

Když jste v zahraničí, platíte daň z přidané hodnoty. Vaši zaměstnanci platí DPH když jsou na pracovní cestě, jestli se účastní veletrhů, vzdělávacích pobytů atd ..

Rozdíly jsou patrné i při malých fakturách; např. v Německu, faktura za ubytování v hotelu ve výši 100 EUR zahrnuje 19 EUR. Sto faktur za ubytování činí 1.900 EUR za DPH. Jeden stánek na výstavě může snadno stát 5.000 EUR, což znamená, že vratná DPH na jedné faktuře je 950 EUR.

Mnoho firem odrazuje složitost procesu vrácení DPH hlavně kvůli jazykovým bariérám a rozmanitosti pravidel v různých zemích.

Vystupujeme jako externí specialista na DPH a provádíme proces refundace DPH od začátku do konce, čímž ušetříte od potíží s množstvím různých jazykových požadavků a předpisů. Každoročně získáváme zpět zákazníkům desítky milionů eur.

Kromě toho nabízíme poradenství v oblasti DPH, registraci DPH a služby související s dodržováním předpisů, jakož i školení zaměřené na řešení daňových záležitostí na míru. Můžeme také vybavit žádosti o vrácení DPH na veškeré výdaje vzniklé v zahraničí.

 

Naši pracovníci šetří čas, peníze a potíže pro vaše podnikání
Poradenství v oblasti vracení DPH - Outsourcing vrácení DPH zrychluje váš peněžní tok
Vykonáváme registraci DPH a dodržování předpisů ve více než 20 evropských zemích
Poradenství v oblasti vracení DPH, vše odkomunikujeme s příslušnými orgány
Ušetříme vám čas a peníze při žádosti o vrácení DPH
Cenová nabídka na míru
 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?

Zadejte svoje jméno
Zadejte název společnosti
Zadejte telefonní číslo
Popište o co máte zájem.