Růst díky smysluplné práci

Intrum je prostředím plným možností a příležitostí. Prostředím, které vás motivuje, inspiruje a podporuje k všestrannému růstu. Váš osobní a profesní rozvoj pomáhá posouvat naši společnost i celé odvětví.

Na tom, co  v Intrum děláme, záleží. Pro společnost. Pro ekonomiku. Pro budoucnost. Ať už je vaše role jakákoliv, budete mít možnost přispět k rozvoji na hodnoty orientované společnosti se silným, udržitelným a nezbytným účelem činnosti. Účelem, který pro nás všechny přináší jasné a okamžité výhody.

Neomezené příležitosti k růstu.

Jako leader na trhu je na nás, abychom zůstali na čele. Proto je naše kultura kulturou neustálého vzdělávání. Nekonečné možnosti profesního a osobního rozvoje. Své zaměstnance k aktivnímu rozvoji nejen motivujeme, ale přímo je v něm podporujeme.

Ať už je vaše role v Intrum jakákoliv, budete obklopeni stimulujícími příležitostmi k rozvoji nových silných stránek, budete moci zkoumat nové výzvy, ovlivňovat vlastní budoucnost a pomáhat ostatním těžit ze vašich zkušeností. Intrum je ambiciózní společností s důležitým společenským posláním zároveň disponující pokrokovými technologiemi. Díky tomu je Intrum místem, kde si můžete stanovit a, což je klíčové, splnit i ty nejodvážnější a nejvyšší cíle. Ať už se tyto cíle vyvíjejí jakkoliv.

Udržitelný a nezbytný účel podnikání

My všichni v Intrum plníme konkrétní smysluplnou roli v rámci našeho poslání, kterým je „být leaderem na cestě ke zdravé a spravedlivé ekonomice“. Běžným lidem pomáháme řešit dluhy praktickým, dostupným a respektujícím způsobem a svým klientům zas pomáháme dostat zaplaceno. To pomáhá společnostem růst. A to zas vytváří zdravou ekonomiku, z které má prospěch celá společnost.

Toto jednoduché ale důležité poslání stojí za vším, co děláme, inspiruje každé naše rozhodnutí a všechny naše kroky. Takto zcela jasně formulovaný účel našeho podnikání nás všechny spojuje a motivuje. A každý den přináší pocit uspokojení a dobře odvedené práce; ve všem, co děláme, je nějaký smysl a účel.

Skutečně globální způsob uvažování

Intrum je globální společností a mezinárodním tržním leaderem Naše velikost, dosah a vliv s sebou nenese jen stabilitu, bezpečí a respekt odvětví. Rovněž otevírá neuvěřitelné možnosti: od spolupráce a neuvěřitelně pestrých možností pro mezinárodní kariéru po revoluční inovace a udávání globálních standardů. Neustálým sdílením znalostí, zkušeností a nápadů obohacuje naše globální síla a diverzita s ní spojená všechny sféry našeho každodenního provozu.

Kultura zaměřena na podporu, otevřenost a hodnoty

Etika. Odhodlání. Řešení. Empatie. Naše hodnoty nejsou jen slova vyvěšená někde na recepci. Denně se jimi řídíme. Naše hodnoty činí naši kulturu inkluzivní, otevřenou, inspirující, plnou ochoty a bohatou na různorodé perspektivy. Proto je Intrum přirozeným domovem pro lidi, kteří chtějí něco změnit. A to je důvod, proč lidé jako vy přicházejí na to, že jsme místem, které je k takové změně stvořené.