Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek

Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek Intrum vám umožňují centralizovat vaše aktivity v oblasti vymáhání pohledávek v různých zemích za dodržení místních regulatorních požadavků a s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nabízíme jedno řešení pro vaše potřeby v oblasti vymáhání pohledávek po celé Evropě, což znamená, že můžete zjednodušit svou správu pohledávek a zvýšit cash flow a efektivitu.

Centralizovaný

Jednotný reporting a řízení

Jedno kontaktní místo z obchodního i provozního hlediska

Jedna integrace

Často kladené otázky

FAQ - Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek | Intrum

Co když potřebuji rozšířit vymáhání pohledávek mimo Českou republiku?

To není problém. Klíčovou výhodou služby vymáhání pohledávek Intrum Hub je to, že může růst souběžně s potřebami vašich podniků a bez námahy obsluhovat více trhů, aniž by bylo nutné provádět zásadní vývoj IT a smluvní změny.

Můžeme získat globální smlouvu pro všechny naše trhy?

Ano, společnost Intrum nabízí také globální smlouvy se samostatným dodatkem pro každý trh. To přináší výhodu, že v případě rozšíření není třeba vypracovávat novou smlouvu, protože dodatek lze jednoduše přidat. To zjednodušuje vyjednávání a administrativní proces.

Mám obavy o pověst své značky

Ve společnosti Intrum víme, že značka je důležitá. Ke všem zákazníkům přistupujeme eticky a férově, zjišťujeme finanční situaci a spolupracujeme s jednotlivci i podniky na nastavení realistických a udržitelných splátkových plánů.

Je toto řešení omezeno na určité služby?

Toto řešení neomezuje naše služby a je možné kombinovat služby v různých zemích. Například je možné mít centrálně řízený proces omlouvání a upomínání. Společnost Intrum spolupracuje s našimi klienty na návrhu služeb, které vyhovují vašim potřebám.

 

Kolik zaplatím?

V Intrum Hubu platíte za každou zemi tržní cenu. To zajišťuje konkurenceschopné ceny bez ohledu na lokalitu. Pro více informací o vybraných trzích nás kontaktujte.

A co následná digitální opatření?

Toto centrální řešení je také základem pro centrální sledování vašich účtů prostřednictvím centrálního online portálu. Portál vám umožní sledovat vaše případy, ať už jsou zpracovávány a spravovány kdekoli.

Jak to funguje?

Hub bude fungovat jako hlavní přijímací centrála a bude zodpovědný za všechny provozní a výkonnostní aspekty smlouvy. To vaší organizaci umožní udržovat jednotný vztah a proces výměny dat, čímž se sníží složitost interního procesu řízení úvěrů.

Připojením vaší organizace k Intrum Hubu zajistíme synchronizaci všech našich služeb. Intrum se postará o veškerou koordinaci a zajistí, aby vaše případy správně zpracovala jedna z poboček v příslušné zemi v souladu s místní legislativou a platební kulturou. Intrum řídí kompletní tok informací. Informace, které se vracejí, jsou centralizovány centrem Intrum a přebaleny do jednotných zpráv. Získáte tak jasný přehled o svých spisech v rámci jedné zprávy bez ohledu na to, kde jsou vaše případy zpracovávány.

Mezinárodní vymáhání – výzvy pro naše odvětví

Globální společnost často řeší velký problém, jak získat přehled o svém podnikání z hlediska správy pohledávek. Vyznat se v různých legislativách může být náročné, zejména pokud jde o tak přísně regulovanou oblast, jako je vymáhání pohledávek.

 

Přečtěte si více

“Jsme tam, kde nás potřebujete a kdy nás potřebujete. Víme, jak zajistit, abyste dostali zaplaceno, a chráníme vaši značku, pověst a podnikání.”

Michael Donahue, Head of Partner Network Relations & International Business Support Global Operations, International & Multinational Operations

Začněte proces, kdy se stanete naším klientem

Ukážeme Vám cestu k prosperitě Vašeho podnikání