Jakou ze služeb vymáhání pohledávek potřebujete?

První fáze vymáhání

Mimosoudní vymáhání

Profesionální tým našeho call centra stojí v první linii vymáhacího procesu. Každý případ řešíme individuálně na základě finanční analýzy dlužníka plně v souladu s našimi klíčovými hodnotami. Etika, empatie, hledání řešení a koncentrace na daný problém jsou součástí naší každodenní práce. Vašim zákazníkům věnujeme maximální péči a nalézáme pro ně optimální řešení pro splácení dluhu. V další fázi využíváme naši inkasní síť působící v terénu ve všech regionech České republiky. Naši inkasní pracovníci osobně kontaktují dlužníka, případně dohledávají kontakt na něj, informují ho ohledně výše jeho dluhu, procesu vymáhání a společně s dlužníkem hledají nejlepší možné řešení pro splácení.

Přečtěte si více › Mimosoudní vymáhání

Soudní vymáhání, exekuční titul, insolvenční řízení

Právní vymáhání pohledávek

Pokud nelze vymoci dluh mimosoudně, nastupuje fáze právního vymáhání. Úzce spolupracujeme se soudy, advokátními kancelářemi, exekutory a insolvenčními správci. Správa dluhu je tak v rukou profesionálů.

Přečtěte si více › Právní vymáhání pohledávek

Vymáhání pohledávek - kdekoli a kdykoli

Mezinárodní vymáhání pohledávek

Když máte zákazníky v různých zemích, dostat od všech zaplaceno může být problém. Působností ve 20 zemích a globální partnerskou sítí se 160 pobočkami po celém světě vám můžeme pomoct téměř kdekoli.

Přečtěte si více › Mezinárodní vymáhání pohledávek

Zefektivněná globální inkasní služba

Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek

Má vaše společnost problémy zvládat vymáhat pohledávky ve více zemích? Nyní můžete mít ve všech zemích jednoho partnera pro vymáhání pohledávek.

Přečtěte si více › Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek

Ceník služeb

Často kladené otázky

FAQ - Vymáhání pohledávek | Intrum

Proč bych měl outsourcovat vymáhání pohledávek?

Ať už jste malá firma nebo velká společnost v oblasti telekomunikací, finančních služeb nebo veřejných služeb, věříme, že byste se měli svobodně soustředit na to, co umíte nejlépe, a nestarat se o výplatu. Díky pečlivé a spravedlivé správě pozdních plateb vám Intrum pomůže dostat zaplaceno rychleji, takže se budete moci soustředit na růst vašeho podnikání.

Používáte moji značku nebo Vaši?

To je na Vás. Někteří klienti preferují těžit z našeho důvěryhodného a respektovaného jména, jiní však dávají přednost přístupu „bílé značky“. V takovém případě budeme kontaktovat vaše zákazníky pomocí vaší značky. V každém případě budete mít stejně skvělé služby a přístup k naší technologii, datům a analýzám.

Jak zjistím více?

Intrum pracuje s klienty různými způsoby v závislosti na jejich potřebách a požadavcích. Bez ohledu na vaši velikost a rozsah máme širokou škálu služeb a dlouhou historii. Pro více informací o tom, jak vám můžeme pomoci, nás prosím kontaktujte.

Proč vybrat právě Intrum

Celosvětový dosah

Nejlepší monitorování a správa plateb ve své třídě

Vysoce kvalitní péče o zákazníky

Dostupné právní možnosti

Jak se budou cítit moji zákazníci?

Intrum zaujímá etický přístup k vymáhání pohledávek a spolupracuje s jednotlivci a organizacemi na nastavení cenově dostupných a udržitelných platebních plánů. Pomáháme našim klientům prosperovat tím, že se o jejich zákazníky staráme, takže si můžete být jisti, že tyto důležité vztahy jsou v bezpečných rukou.

Proč si vybrat Intrum?

Jednička v oboru na českém trhu


Komplexní servis pohledávek


Individuální řešení na míru klientovi


Mezinárodní dosah ve 160 zemích po celém světě


Začněte proces, kdy se stanete naším klientem

Ukážeme Vám cestu k prosperitě Vašeho podnikání

Více informací zde