Právní vymáhání pohledávek

Někdy je potřeba využít právního systému k tomu, abyste získali své peníze z nesplacených pohledávek. Pokud nefunguje domluva pomocí mimosoudního vymáhání může se přistoupit k právnímu. V oblasti právního vymáhání pohledávek Vám nabízíme služby, které zahrnují soudní, exekuční, dědické a insolvenční řízení. Pomůžeme vám získat to, co Vám právem náleží, a zajistíme Vám profesionální a efektivní řešení Vašich problémů. Naše firma má dlouholeté zkušenosti, spolupracuje s předními právními kancelářemi, díky kterým Vám poskytneme odbornou pomoc a poradenství. Kontaktujte nás a dohodněte si nezávaznou konzultaci. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Spolupráce s 2 advokátními kancelářemi

Dlouholeté zkušenosti na trhu

Rychlé získání exekučního titulu

Mezinárodní právní služby

Fáze právního vymáhání pohledávek

 • 1

  Soudní vymáhání

 • 2

  Exekuční titul

 • 3

  Insolvenční řízení

 • 4

  Promlčení pohledávky

2 partnerské advokátní kanceláře

My jsme odborníci na pohledávky, ale abychom Vám zajistili nejlepší možné služby, tak spolupracujeme s 2 předními advokátními kancelářemi. Díky tomu můžete mít jistotu, že se Vašimi případy budou zabývat přední odborníci na českém trhu.

Právní vymáhání v zahraničí

Poskytujeme služby vymáhání pohledávek i v případě případů v zahraničí, kdy je potřeba případy řešit právní cestou. Máme pobočky v 20 zemích a dalších 160 partnerských poboček, proto Vám můžeme získat Vaše peníze z různých koutů světa.

Snižujeme obchodní riziko

Dokážeme Vám snížit obchodní riziko tím, že Vám vyhodnotíme rizikovost současných či potencionálních zákazníků. Na základě kombinace znalostí, informačních kanálů a zkušeností jsme Vám schopni vyhodnotit status zákazníka na základě kterého se následně můžete rozhodovat.