Mezinárodní vymáhání pohledávek

Naše vymáhací síť je rozsáhlá a dokážeme vám pomoci i v zahraničí. Máme pobočky v 20 zemích a spolupracujeme s dalšími 160 partnerskými pobočkami, takže vám můžeme získat peníze z nesplacených pohledávek z různých koutů světa. Díky našim znalostem místních legislativ a postupů, stejně jako dlouholetým zkušenostem z jednotlivých států, vám jsme schopni nabídnout prvotřídní služby v mimosoudním i právním vymáhání pohledávek. S našimi službami ušetříte čas i starosti.

Pokryto 180 trhů.

Znalost místní legislativy

Dlouholeté zkušenosti

Silná a uznávaná globální značka Intrum Group


Vše ve Vašem místním jazyce

Máte přiděleného kontaktního zástupce, který působí ve vaší oblasti a mluví vaším jazykem. Zajistí pro vás a vaše zákazníky pohodlné využívání našich služeb. Současně bude sloužit jako jediný kontaktní bod v rámci partnerské sítě Intrum.

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Chceme vám ušetřit co nejvíce času a starostí. Smlouvy budete uzavírat pouze s jednou pobočkou a my se postaráme o to, aby vymáhání pohledávek ve všech zemích a u všech našich poboček či partnerů probíhalo bez problémů.

Snižujeme obchodní riziko

Dokážeme Vám snížit obchodní riziko tím, že Vám vyhodnotíme rizikovost současných či potencionálních zákazníků. Na základě kombinace znalostí, informačních kanálů a zkušeností jsme Vám schopni vyhodnotit status zákazníka na základě kterého se následně můžete rozhodovat.

“Jsme tam, kde nás potřebujete, když nás potřebujte. S profesionály, službami a řešeními v oblasti správy pohledávek, které pokrývají všechny země na světě, rozumíme tomu, jak zajistit, že dostanete zaplaceno: chráníme tím vaši značku, pověst a podnikání.”

Michael Donahue, Head of Partner Network Relations & International Business Support Global Operations, International & Multinational Operations