Vymáhání pohledávek

Jakou ze služeb vymáhání pohledávek potřebujete?

Odkup pohledávek

Odkup pohledávek

Pohledávky, které jste odepsali jako nevymahatelné, můžou mít stále určitou hodnotu. Náš tým pro investice do portfolií se specializuje na odkup nesplácených půjček napříč všemi třídami aktiv, od nezajištěných pohledávek po půjčky zajištěné nemovitostí.

Přečtěte si více › Odkup pohledávek

Vymáhání pohledávek - kdekoli a kdykoli

Mezinárodní vymáhání pohledávek

Když máte zákazníky v různých zemích, dostat od všech zaplaceno může být problém. S 25 pobočkami a globální partnerskou sítí vám můžeme pomoct.

Přečtěte si více › Mezinárodní vymáhání pohledávek

Zefektivněná globální inkasní služba

Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek

Má vaše společnost problémy zvládat vymáhat pohledávky ve více zemích? Nyní můžete mít ve všech zemích jednoho partnera pro vymáhání pohledávek.

Přečtěte si více › Centra pro nadnárodní vymáhání pohledávek

Často kladené otázky

FAQ - Vymáhání pohledávek | Intrum

Proč bych měl outsourcovat vymáhání pohledávek?

Ať už jste malá firma nebo velká společnost v oblasti telekomunikací, finančních služeb nebo veřejných služeb, věříme, že byste se měli svobodně soustředit na to, co umíte nejlépe, a nestarat se o výplatu. Díky pečlivé a spravedlivé správě pozdních plateb vám Intrum pomůže dostat zaplaceno rychleji, takže se budete moci soustředit na růst vašeho podnikání.

Používáte moji značku nebo Vaši?

To je na Vás. Někteří klienti preferují těžit z našeho důvěryhodného a respektovaného jména, jiní však dávají přednost přístupu „bílé značky“. V takovém případě budeme kontaktovat vaše zákazníky pomocí vaší značky. V každém případě budete mít stejně skvělé služby a přístup k naší technologii, datům a analýzám.

Jak zjistím více?

Intrum pracuje s klienty různými způsoby v závislosti na jejich potřebách a požadavcích. Bez ohledu na vaši velikost a rozsah máme širokou škálu služeb a dlouhou historii. Pro více informací o tom, jak vám můžeme pomoci, nás prosím kontaktujte.

Proč vybrat právě Intrum

Celosvětový dosah

Nejlepší monitorování a správa plateb ve své třídě

Vysoce kvalitní péče o zákazníky

Dostupné právní možnosti

Jak se budou cítit moji zákazníci?

Intrum zaujímá etický přístup k vymáhání pohledávek a spolupracuje s jednotlivci a organizacemi na nastavení cenově dostupných a udržitelných platebních plánů. Pomáháme našim klientům prosperovat tím, že se o jejich zákazníky staráme, takže si můžete být jisti, že tyto důležité vztahy jsou v bezpečných rukou.

Proč si vybrat Intrum?

Globální dosah


Monitoring a správa plateb


Vysoce kvalitní péče o zákazníky


Možnost řešení právní cestou


Začněte proces, kdy se stanete naším klientem

Ukážeme Vám cestu k prosperitě Vašeho podnikání


Více informací zde