Služby vymáhání pohledávek

Díky znalosti platebního chování a profesionálnímu přístupu dokážeme pomoci uspíšit opožděné platby a vymoci nesplacené faktury, aniž by byl ohrožen v

Zaměřujeme se na shromažďování dluhu, abyste se mohli zaměřit na růst

Věříme, že ať už jste velká společnost, která pracuje s telekomunikacemi, finančními službami nebo utilitami, nebo malou společností s jedním člověkem, měli byste se soustředit na to, co děláte nejlépe, ne na to, abyste dostali zaplaceno. Řízením pozdějších plateb striktně, pilně a spravedlivě vám Intrum pomáhá rychleji platit a snižovat úvěr. To vám umožní soustředit se na to, co nejlépe děláte - rozšiřovat své podnikání.

Vymáhání pohledávek

Úspěšné podnikání závisí na předvídatelném peněžním toku a dobrých vztazích se zákazníky. Pokud zákazníci nezaplatí včas, Intrum může vybrat dluh a zároveň minimalizovat dopad na vztah se zákazníkem.

Historie, která se datuje od roku 1898, je společnost Intrum nespornou vedoucí společností na trhu, která má bezkonkurenční zkušenost s řízením a sledováním platebních procesů každého jednotlivého zákazníka.

Náš on-line nástroj IntrumWeb nám dává plnou představu o tom, co je vaší organizaci dlužná a stav plateb, zatímco naše techniky hodnocení nám zajišťují efektivní a efektivní kontrolu společností a jednotlivců. Máte také jistotu, že Intrum vám může pomoci, pokud je požadována soudní vymáhání pohledávek.

 • Nejlepší ve sledování procesů a nástroje pro správu plateb
 • Celosvětový dosah prostřednictvím činností společnosti Intrum ve 24 zemích a partnerské sítě spadající do 160 zemí
 • Ochrana vašich vztahů se zákazníky a respektování jejich integrity

 

Vymáhání pohledávek s celosvětovou působností

Když vaše firma má zákazníky po celém světě, ujistěte se, že jste zaplatili a platili včas, může to být obtížný a složitý úkol. Společnost Intrum poskytuje celosvětový dosah, kde je potřeba, při podnikání v zahraničí.

S 24 pobočkami a globální partnerskou sítí zajišťuje Intrum dluh ve 180 zemích. To nám dává přístup k místním znalostem trhu s lokální přítomností, která vám zajistí, že jste zaplatili včas. Víme, jak se vypořádat se svými zákazníky, a to bez ohledu na jazyk nebo časové pásmo, a přihlížíme k místním obchodním praktikám a kulturám.Používáme aktuální data o místním trhu, abychom nabídli služby, jako je monitoring plateb, upomínkové služby a služby sběru.
 • Rozsáhlá mezinárodní síť pokrývající 180 trhů
 • Silná a respektovaná značka urychluje platby
 • Místní přítomnost a aktuální data specifická pro každý trh

 

Bezproblémový platební proces řídí prodej

Ujistěte se, že jste zaplaceni včas, může být obtížné, jakmile opustíte svou vlastní zemi. S využitím globálního dosahu Intrum v oblasti vymáhání pohledávek můžete šetřit čas, peníze a úsilí, vstupovat na nové trhy s menším rizikem pro vaše podnikání.

 

Dohled na dluhy

Zpožděné platby nebo zadržené platby vyvíjejí tlak na vaše podnikání a vytvářejí zbytečné náklady. Předáním procesu sledování a inkasování dluhu na společnost Intrum můžete toto břemeno zmírnit a uklidnit svou mysl.

 

Místo toho, aby byl dluh odepsán jako nedobytný, Intrum může převzít celý proces sledování dluhu za vás. Zůstáváme v kontaktu s klientem a vybíráme konečnou platbu ve vašem zastoupení. Společnost Intrum má nesrovnatelné zkušenosti a odborné znalosti v oblasti správy dluhů. Náš monitorovací systém nám umožňuje kdykoli provést správnou akci, abychom zajistili konečnou platbu bez poškození vašich vztahů se zákazníky.

 

 • Znalosti a zkušenosti společnosti Intrum v oblasti sběru kreditů zajišťují rychlejší platbu
 • Ušetříme vám čas a peníze na administraci
 • Naše silná a respektovaná pověst znamená, že Intrum vám může pomoci urychlit platby

 

Nákup dluhu

Dokonce i když jste se vzdal a odepsali pohledávku, může to ještě držet hodnotu a peněžní tok může být realizován. Intrum může převzít dluh za vás, který okamžitě zlepší vaše peněžní toky a také pomůže zákazníkovi.

Náklady na žádost o vrácení platby od neplatitelského zákazníka jsou často více než dlužné. Intrum je ochoten převzít dluh od vás v procentech své nominální hodnoty, přičemž procento závisí na kvalitě dluhu. Platíme vám okamžitě a poté nezávisle usilujete o platbu s využitím našich odborných znalostí a úspor z rozsahu.

 

Dlužná strana obvykle získává také zisky, neboť Intrum může nabídnout individuální plány, které jsou kalibrovány na schopnost každého spotřebitele zaplatit. Intrum kupuje odepsané dluhy od všech typů a velikostí společnosti, včetně úvěrových institucí, soukromých a veřejných podniků a vládních institucí.

 

 • Prodej nesplácených dluhů rychle zvyšuje peněžní tok
 • Dlužná strana také těží z nových platebních možností
 • Snížíte ztráty z nesplácených pohledávek

 

 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby?

Zadejte svoje jméno
Zadejte název společnosti
Zadejte telefonní číslo
Popište o co máte zájem.