Kdo jsme a co děláme

Pokud jste obdrželi dopis či telefonát od společnosti Intrum, pravděpodobně máte neuhrazené pohledávky. Existuje pro to řada důvodů. Možná jste neměli dostatek finančních prostředků na úhradu, nevšimli jste si faktury nebo jste jednoduše zapomněli. To se stává. Souhlasili jste však s úhradou platby za produkt či službu a my jsme nyní byli požádáni prodejcem, abychom pomohli dostát tomuto slibu.

Intrum Czech, s.r.o patří mezi přední světové poskytovatele služeb v oblasti správy pohledávek. Na trhu působíme od roku 2005 a poskytujeme profesionální servis v oblasti řízení úvěrů.

Jsme tu pro ty, kteří nechtějí svoji  finanční situaci řešit další půjčkou, vytloukat klín klínem a dostat se do ještě horší dluhové pasti. Pro ty, kteří hledají rozumné řešení, které jim pomůže dostat se ze svízelné životní situace v souladu s platnou legislativou. Náš servis je založen na morálních hodnotách - etice, empatii a schopnosti našich zaměstnanců nalézt to nejlepší řešení. Víme, že každý klient je jedinečný, proto se snažíme porozumět jednotlivcům a jejich konkrétní situaci řešit individuálně a vždy s ohledem na možnosti klienta. Nejlepší řešení je vždy komunikovat a sdělit nám své možnosti, proto nám neváhejte zavolat, nebo nám zvedněte telefon. Společně se pokusíme najít řešení, protože i my jsem lidi a chápeme, že každý se může dostat do těžké finanční situace.

Ve společnosti Intrum komunikujeme s tisíci zákazníky každý den po telefonu, pomocí dopisů, e-mailů a ostatních komunikačních kanálů, jako jsou online chat a sociální média. Jsme školení profesionálové s odbornými znalostmi, kteří dokážou pomoci těm, jež se nacházejí v těžké finanční situaci, najít řešení a stát se bezdlužnými. Naším cílem je s vámi vést otevřený a spolehlivý dialog.


Pracujeme pro malé i velké společnosti, organizace a vládní subjekty ve všech odvětvích. S jejich klienty zacházíme s respektem a spravedlivě tak, abychom vytvořili podmínky, které zajistí, že společnosti dostanou zaplaceno a lidé se zbaví dluhů.


Když společnosti dostanou zaplaceno, mohou se rozvíjet, investovat a přijímat další zaměstnance. To je důležité pro společnost a prospěšné i pro lidi samotné.