Poznejte nás

Pracovat ve společnosti Intrum znamená pracovat ve společnosti odhodlané pomáhat lidem. Jsme jasným světovým lídrem v oblasti úvěrových služeb s více než 10000 zaměstnanci ve 20 zemích a stále hledáme nové talenty.

Nejprve si dovolíme představit naši globální filozofii Intrum:

 

Globální svět řízení úvěrů se rychle mění a jsme odhodláni být součástí tvorby řešení pro zítřejší období. Zatímco máme oči na trhu a přizpůsobujeme se vnějším změnám, neustále zlepšujeme naše služby a uspokojujeme vysoké očekávání našich zákazníků a zákazníků. V Intrumu se nespokojíme s řešeními, která fungují - hledáme řešení, která usnadní život. Pokud jste takovým typem člověka, který vidí příležitosti ve výzvách, může být tím, koho hledáme.

 

Jakmile budete pracovat pro Intrum, brzy pochopíte, že lidé, zaměstnanci, klienti a zákazníci jsou v centru našeho podnikání.

 

Jsme evropským lídrem v oblasti služeb úvěrového managementu a ve středu severského dědictví každý den vyzýváme, abychom inovovali naše odvětví, v němž konkurujeme. To znamená, že očekáváme vysoké standardy ve všech oblastech možné spolupráce.

 

Rozšiřte svůj potenciál u nás
Jste přitahováni inovací, novými způsoby myšlení, budováním nových trhů a vývojem nové generace řešení Credit Management Services? Jste zaměřeni na akce a věrný výsledkům? Jste vyzváni, abyste se vylepšili, abyste byli lepší a rychlejší než ostatní na našem trhu? Pak máte spoustu možností pro profesní rozvoj na Intrumu a můžete jít daleko.

 

Každý den je rozdílný


pro společnost - Vedeme cestu k zdravé ekonomice. Usnadňujeme obchodování a pomáháme zajistit hladký, bezpečný a spravedlivý obchod. Tím, že děláme naši práci, přispívají naši lidé k vytváření pracovních míst, zvyšování ziskovosti a k ​​tomu, aby ekonomika fungovala tak, jak měla.

pro naše odvětví - Jako nezpochybnitelný lídr na trhu se aktivně snažíme zvýšit povědomí o důležitosti řádného poskytování úvěrů a odpovědných výdajů. Podporujeme rozvoj stávající regulace v oblasti správy úvěrů a pracujeme jako diskusní partneři s rozhodovacími orgány.

pro jednotlivce - Za každým obchodním rozhodnutím a každou fakturou je jednotlivec. Díky našemu odhodlání a přispění pomáháme prosperovat tím, že pečujeme o své zákazníky - každý den.

pro Vás - Hledáme kolegy orientované na výsledky. Vaše ambice a úspěchy podpoří vaši kariéru. Učíte se prakticky využívat myšlenky, získávat znalosti a rozvíjet nové dovednosti.

 

Intrum v České republice

 

V České republice máme zastoupení ve dvou pobočkách - v Praze a Pardubicích, přičemž drtivá většina provozních procesů je situována právě do Pardubic. V České republice zaměstnáváme cca 60 zaměstnanců na hlavní pracovní poměr, dále spolupracujeme se studenty a s externími kolegy. Jsme součástí Asociace inkasních agentur a zároveň držiteli licence ČNB. Veškerá správa pohledávek je automatizovaná v našem informačním systému. Aktivně participujeme na mezinárodní digitalizaci, která nám umožní využívat jednotnou platformu.

 

Tak jako švédská firemní kultura je přátelská, i náš český tým ctí vzájemnou důvěru, kolegialitu, týmovou spolupráci, respekt vůči každému. Nováčkům nabízíme mentoring ze strany zkušenějších kolegů a podporu vedoucího oddělení. Dlouhodobě pak odborný růst. Naopak od našich nových kolegů očekáváme zvídavého ducha, aktivitu a chuť učit se nové věci.