Odprodej vašeho portfolia – výběr správného partnera

Když prodáváte portfolia nesplacených pohledávek, je důležité vybrat si partnera, který zajistí ochranu vaší pověsti a bude s vašimi zákazníky spolupracovat na řešení jejich finančních problémů.

Prodej portfolií nesplacených pohledávek je rozumný krok v rámci cyklu správy pohledávek. Tyto pohledávky stále mohou mít hodnotu, ale získat tuto hodnotu vyžaduje specializované dovednosti a zaměření, které může pro chod vaší firmy představovat příliš velkou zátěž. Namísto toho můžete profitovat z prodeje těchto pohledávek, což vám dodá jistotu a okamžitou peněžní injekci.

Rozsáhlé zkušenosti s širokou škálou portfolií

Společnost Intrum je expertem v oblasti odkupu pohledávek různé výše a je zastoupena ve všech odborných sdruženích poskytovatelů finančních služeb v Evropě. Odkupujeme značně vysoké nezajištěné pohledávky bank a poskytovatelů finančních služeb a rovněž úvěry zajištěné nemovitostí, pohledávky poskytovatelů služeb, telekomunikačních společností a zásilkových služeb, ale umíme pomoct i malým podnikům s menšími objemy nesplácených pohledávek.

Vedle jednorázového odkupu nabízíme i průběžná řešení, kdy od svých klientů odkupujeme pohledávky v konkrétní fázi kreditního cyklu. Náš tým s vámi bude spolupracovat na uzavření transakce, která vyhovuje vašim potřebám.

Celoevropská působnost

Intrum působí ve 24 evropských zemích, a díky naší rozsáhlé partnerské síti máme dostatečný dosah, kapacity a jsme dostatečně flexibilní, abychom byli schopni pohledávky odkoupit kdekoliv. Naše vícejazyčné týmy si umí poradit s portfolii, které zahrnují několik zemí.

Prémiová zákaznická zkušenost

Prodej pohledávek může vyvolat obavy z hlediska zákaznické zkušenosti. V Intrum jsme hrdí na náš etický přístup k vymáhání pohledávek. Víme, jak porozumět lidem, kteří mají dluhy, a citlivě s nimi pracujeme, abychom zjistili jejich finanční situaci a nastavili udržitelný splátkový kalendář.

Ochrana vaší pověsti

Zákazníci, kteří jsou aktuálně ve finančních potížích, můžou být pro vás v budoucnu stále přínosní. Tím, že jim v jejich těžké situaci nabídneme pozitivní zkušenost, vaši pověst nejen zachováme, ale ještě ji zlepšíme. Naše týmy specialistů na vymáhání pohledávek jsou vyškoleny, aby si byly schopny poradit se všemi situacemi, přičemž máme na míru stavěné procesy pro jednání se zranitelnými zákazníky.

Je za námi řada úspěchů

Zákazníci v nás vkládají prokazatelnou důvěru. Chápavý a férový přístup k zákazníkům je nedílnou součástí našeho podnikání, díky čemuž zákazníci jen zřídka nedodrží splátkový kalendář, a vede k vysoké zákaznické spokojenosti. V 97 % případů vymáháme pohledávky interně s využitím předních kapacit pro jejich sledování a právní podporu; stejně tak využíváme nejmodernější technická řešení.

Přesní a efektivní

Naše míra úspěšnosti v predikci, zda bude pohledávek vymožena, je přes 99 % a disponujeme mimořádnými analytickými kapacitami. Naše dynamická strategie pro pohledávky ukazuje jasnou vazbu mezi naší aktivitou a vymožením díky inteligentní prioritizaci pohledávek.