Kdo jsme a co děláme

S historií, která sahá až 100 let zpět, se Intrum stala v roce 2017 spojením společností Lindorff a Intrum Justitia vedoucí světovou společností na vymáhání pohledávek. Dnes Intrum podniká ve 24 zemích po celé Evropě plus Latinská Amerika (Brazílie) . Skupina Intrum je připravena pomáhat spolu s více než 10 000 zaměstnanci odhodlanými podpořit vaše podnikání a přivést spotřebitele zpět k udržitelnému hospodaření. Intrum Czech, s.r.o. je lokální českou pobočkou koncernu Intrum. Disponuje vlastním unikátním automatizovaným informačním systémem pro správu pohledávek, což ho řadí mezi špičku v oboru. Tým školených profesionálů s dlouholetými zkušenostmi ve vymáhání pohledávek administruje vše od A až do Z. Call centrum provádí individuální finanční analýzy dlužníků, posuzuje jejich finanční možnosti a následně jim poskytuje poradenství v oblasti splácení dluhů.

Když kontaktujeme vaše zákazníky, víme, že někteří z nich ještě nikdy nebyli ve spojení s vymáhací společností. Naši zaměstnanci jsou speciálně vyškoleni pro pomoc zákazníkovi a mají k dispozici nástroje, které podporují důvěryhodný a otevřený dialog. Dokážou navést zákazníky na správnou cestu a pomoci jim vyřešit jejich případ tak, aby se z nich opět stali rentabilní zákazníci našich klientů.

Hovoříme se studenty, kteří zapomněli zaplatit fakturu a nemají tušení, jak se dostali do dluhu. Hovoříme se staršími páry, které jsou ve finančním prodlení a potřebují při platbách pomoci se stanovením priorit. Hovoříme se samoživitelkami, které sotva vyjdou s penězi. Pečlivě a individuálně analyzujeme finanční situaci dlužníka. To je naše práce. Každý den.

Pracujeme pro malé i velké společnosti, organizace a vládní subjekty ve všech odvětvích s cílem získat jejich neuhrazené pohledávky a podpořit tak podnikání. Intrum poskytuje širokou nabídku služeb včetně vymáhání pohledávek, úvěrových informací, vykoupení pohledávek, platební a fakturační služby a analýzy spotřebitelského chování.

Když nám klienti pošlou případ, víme, že potřebují své peníze rychle a spolehlivě. Neméně důležité ovšem je, aby se k nim jejich zákazníci vrátili, a v tomto nám důvěřují. Zmírnit napětí a znovu navázat vztah se zákazníky. V Intrumu jsme hrdí na to, jakým způsobem vedeme etické podnikání, a usilujeme o inovace a pracovní efektivitu ve svém odvětví.

Získejte kodex chování

 

Vlastnická struktura skupiny Intrum

Group management

Intrum AB

Sustainability report